Pokrycia dachowe

Budowa domu to wyzwanie dla całej rodziny i możliwość sprawdzenia, jak spełniają się marzenia. Dach ma być ukoronowaniem tego przedsięwzięcia - nie tylko pięknym, ale również trwałym! 

Oferujemy największy w regionie wybór pokryć z blachy dachowej. Mamy w ofercie bardzo dużą gamę pokryć dachowych. Od najbardziej ekonomicznych rozwiązań po blachy renomowanych producentów.

 

Znalezione obrazy dla zapytania: pruszyński logo         Znalezione obrazy dla zapytania: ruukki logo           Znalezione obrazy dla zapytania: hanbud logo         Znalezione obrazy dla zapytania: blachodach logo

 

Akcesoria dachowe

Bardzo często w projektach domów jednorodzinnych nie uwzględnia się stopni, ław kominiarskich, płotków przeciwśniegowych.

nie zawsze bowiem inwestorzy zdają sobie sprawę z tego że akcesoria służące do komunikacji na dachu i ochrony przeciw śniegowej są nie zbędne do właściwej eksploatacji domu .

Niewielu inwestorów myśli o tym pod czas budowy, a po kilku latach okazuje się że brakuje im bezpiecznego dojścia do komina i ochrony przed osuwającym się z dachu śniegiem

Zdarza się również, że niektórzy inwestorzy  ze względu na koszty świadomie  rezygnują z montażu akcesoriów dachowych.

Takiego błędu nie popełni ten kto, doświadczył już kłopotów z dotarciem do komina, naprawą dachu lub spadającym z niego śniegiem.

Do akcesoriów dachowych zalicza się min.

Ławy Kominiarskie | Stopnie Kominiarskie | Płotki |Bale i Barierki | Rozbijacze |Instalacje odgromowe|

Folie dachowe

Firma Prima oferuje wysokiej jakości folie paroprzepuszczalne.  Folie dachowe standardowo zabezpiecza się na promieniowanie UV w tym celu dodaje się specjalne komponenty stabilizacyjne zwiększające odporność na promieniowanie słoneczne. Zwrócić należy uwagę na fakt, że folie dachowe nie mogą być narażone na długotrwałe bezpośrednie działanie słońca dlatego też zaleca się zamknięcie dachu w możliwie jak najszybszym czasie. Wytrzymałość folii na bezpośrednie działanie słońca określa się na 3 miesiące. Dzięki wysokiej paroprzepuszczalności nie ma potrzeby tworzenia szczeliny wentylacyjnej pomiędzy membraną a termoizolacją. Należy pamiętać, że montaż membrany zawsze powinien odbywać się w połączeniu z kontrłatą.

Obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie spełniają rolę uszczelniająco - wykończeniową i podnoszą walory estetyczne dachu. Istnieje wiele rozwiązań wykończeń, ich wygląd oraz wymiary są w głównej mierze uzależnione od kształtu i specyfiki dachu.

Poza typowymi rozwiązaniami realizujemy zamówienia indywidualne.