Okna

Polecamy okna tylko najlepszych i sprawdzonych producentów, co daje Państwu gwarancję jakości oraz pewnego serwisu posprzedażowego. Oferujemy bardzo szeroki wybór okien fasadowych w różnych profilach, grubościach, z różnymi pakietami szybowymi oraz wyposażonych w wiele akcesoriów ułatwiających korzystanie z produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

                Znalezione obrazy dla zapytania: expresokna           

 

 

Okna Passiv-line ULTRA

W tym systemie zastosowano rozwiązanie techniczne polegające na wklejeniu szyb o współczynniku Ug=0,3 (W/m2K) . Natomiast w profilach zamiast wzmocnień zastosowano termoplastyczne wkładki wzmocnione włóknem szklanym z tworzywa o nazwie Ultradur High Speed firmy BASF oraz wypełnienie komór pianą poliuretanową. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.
Korzyści zastosowania tego produktu:

  • Energooszczędność- czyli znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania, zdecydowanie lepsza termoizolacja
  • lepsza izolacyjność akustyczna dzięki w klejonej szybie i potrójnemu zestawowi uszczelek
 

 

Ideal 8000 - Złoty medalista roku 2013

Okna te są stworzone na bazie systemu Ideal 8000 w którym położono duży nacisk na redukcję parametrów cieplnych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w tym systemie głębokości zabudowy profili do 85mm, sześciokomorowej budowie kształtowników oraz systemowi trzech uszczelek. Okna wyposażone są w standardzie w pakiet trzyszybowy o szerokośc 48mm. Zastosowany potrójny zestaw uszczelek poza polepszeniem termiki okien wpływa również na poprawę ich izolacyjności akustycznej. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się natomiast żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych. Okna Ideal 8000 w kolorze białym wyposażone są w szarą uszczelkę, a w oknach okleinowanych w uszczelkę czarną.

 

Parapety

W naszej ofercie znajdą Państwo również parapety: wewnętrzne, zewnętrzne: konglomeraty, marmury, PCV, metalowe

Montaż

Nawet najlepsze okno nie spełni swoich funkcji jeśli nie będzie prawidłowo zamontowane i wyregulowane.

Przykładamy bardzo dużą wagę do tego aby montaż zakupionych u nas produktów odbywał się na najwyższym poziomie. Od wielu lat współpracujemy z tymi samymi montażystami, którzy na bieżąco uczestniczą w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje oraz dostosowujących ich umiejętności do nowości produktowych i usługowych wdrażanych na rynku.

Udzielamy gwarancję na montaż!